Verikon Elektronik Kontrol Sistemleri

 

VERİKON

Verikon Ltd. Şti. Kesintisiz Güç Kaynakları ve Servo Elektronik Gerilim Regülatörleri üretim ve pazarlamasında sektörün önde gelen firmalarından birisi olup, 1989 yılından beri ileri teknolojide üretim, satış sonrası servis e teknik hizmet konularında faliyet göstermektedir.

Verikon, Maslak Çamlıbel caddesi'ndeki 4 katlı merkez binasında 800m2 ' lik bir alandan oluşmaktadır. Yönetim, üretim, Ar-Ge, muhasebe, şatış, teknik servis ve depo aynı bina içerisindedir.

 

Verikon ;
1 kVA ile 300 KVA aralığında kesintisiz güç kaynakları
5 kVA ile 450 KVA aralığında gerilim regülatörleri ayrıca çeşitli tip ve güçlerde invertör ve
redresörler üretmektedir.

 

Firma tarafından üretilen tüm ürünler, TSEK standartlarına uymaktadır.

 

Neden VERİKON ?

KESİNTİSİZ ENERJİ KESİNTİSİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


Bilgisayar ve bilgisayar kontrollü cihazlar, her geçen gün hayatımıza daha çok girecek, bize zaman ve para kazancı sağlıyor ve zamanla işletmelerin bel kemiğini oluşturuyorlar. Ciddi yatırımlar ve çalışmlar sonucu elde edilen bu cihazlar ancak temiz, dengeli ve sürekli bir enerji kaynağı ile beslendikleri takdirde verimli çalışıyrolar. fakat özelliklede ülkemizde, enerji ihtiyacı ve elektrik sistemlerimizin kalitesi göz önüne alındığında, bu enerjiyi sağlamak için kesintisiz güç kaynakları (KGK) ve gerilim regülatörleri birer zorunluluk haline gelmemektedir.

Firmamız kaliteli üretim yapmanın yanında günümüz koşullarında kendini yenileyen bir yapıya sahiptir.Uzman kadromuz gerek ileri teknolojide yaparak, gerekse satış sonrası servis ve mühendislik hizmetleri vererek 2000' nin üzerinde müşteriye ulaşmış ve sorunlarına nihai çözümler getirmiştir.

Ürünlerimiz, TSEK standartlarında olup ISO 9001 kalite güvence sistemi altında faaliyet göstermektedir. Verikon kesintisiz güç kaynakları ve regülatörlerde gerek kamu ve gereksede özel şirketlerde endüstri,sanayi,askeri ve sağlık sektöründe birçok referansa sahiptir.


Verikon olarak hedefimiz,kendimizi sürekli yenilemek,ismimizi kalite ve güvenilirlikle özdeşleştirmek,kesintisiz enerjinin yanında keintisiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.