Verikon Elektronik Kontrol Sistemleri

[Anasayfaya Git]

Destek ve Teknik Servis

 

VERIKON Teknik Servis departmanı , satış sonrasında müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak amacıyla, gelişmiş, teknolojik donanıma sahip ,deneyimli kadrosu ile 7 gün / 24 saat hizmet verir.

• DANIŞMANLIK HİZMETİ
Müşteri istekleri dinlenir, doğru yorum yapılarak, ihtiyaç duyulan sistem belirlenip müşteriye sunulur.

• GENEL BAKIM VE ONARIM HİZMETİ
Müşterilerde bulunan eski yada yeni tüm ürünlere gerekli bakım ve revizyonlar yapılır, sistemlerinin güvenliğinin max.seviyede tutulması sağlanır. Normal çalışma saatleri (5x8), tatil günleri dışında Pazartesi'den Cuma'ya kadar 09:00-18:00 saatleri arasını kapsar”

• PERİYODİK KORUYUCU BAKIM HİZMETİ
Tüm VERICON cihazlarının, kullanıcı ile yapılan senelik “periyodik bakım anlaşması” doğrultusunda (anlaşmalardaki belirtilen sürelerde) gerekli tüm ayarları yapılır ve çıkan değerler inceleme altında tutulur. Normal çalışma saatleri (5x8), (tatil günleri dışında Pazartesi'den Cuma'ya kadar 09:00-18:00 saatleri arasını kapsar. Anlaşmaya bağlı olarak bu hizmetin (7/24 saat) olarak uygulaması vardır. Bu bakımlarda cihazın belli periyotlarla yerinde incelemeleri yapılır ve ileriye dönük olarak sistemde oluşabilecek hatalar önceden tespit edilir. Yenilenen teknolojik gelişimler bu cihazlara uygulanarak sistemlerin en yeni teknolojik gelişimlere uyumu sağlanır.

• TESİSAT ETÜDÜ VE UYGULAMA HİZMETİ
VERICON müşterisi olan yada olacak tüm firmaların yerinde tesisat incelemeleri yapılır. Gerekli durumlarda müşteri firma ile anlaşarak önceden belirlenmiş olan tesisatın düzenlemesi yada yeniden hazırlanması sağlanır.

• NAKLİYE – YERDEĞİŞTİRME HİZMETİ
Satın alınmış yeni bir VERICON ürününün kullanıcıya kadar hasarsız şekilde teslim edilme işlemleri üstlenilir. Müşteride bulunan cihazın başka bir merkeze yada bölgeye taşınması durumunda ise yine VERICON tarafından görevlendirilen ekipler tarafından, cihazın nakliyesi ve yerinde devreye alımı yapılır.

• MONTAJ VE DEVREYE ALMA HİZMETİ
Satışı yapılan tüm ürünlerin yerinde montajı ve devreye alımı üstlenilerek ürün çalışır durumda teslim edilir. Burada bulunan kullanıcılara ürünün kullanımı ile ilgili gerekli bilgiler verilir.

• MOBİL SERVİS HİZMETİ
Yurt çapındaki yaygın yetkili servis ağıyla tüm VERICON cihazlarının onarım hizmeti verilir. Tüm yetkili servislerde mobil servis sisteminin olması nedeni ile, müşteri firmalarda oluşabilecek arızalara en kısa zaman diliminde ulaşılarak, yedek parça sorunu ile karşılaşılmadan müdahale edilmesi ve tespit edilen sorunun en iyi şekilde kalıcı olarak çözümlenmesi sağlanır.

• TELEFONLA TEKNİK DESTEK HİZMETİ
Şirketin standart destek hizmeti normal çalışma saatleri içindedir. Telefonla teknik destek hizmetinde, Mühendisler haftanın 6 günü 24 saat hazırdır ve müşterilerin sorularına en geç 1 saat içinde yine telefonla yanıt verilir. Özel anlaşmalara bağlı olarak bu hizmet yine 7/24 saat GSM kullanılarak gerçekleştirilmektedir.